вівторок, 10 листопада 2020 р.

Юстейн Гордер «Світ Софії»

 

Гордер, Ю. Світ Софії : роман про історію філософії / Юстейн Гордер ; пер. з норв. Н. Іваничук. – Львів : Літопис, 2019. – 536 с.

«Хто ти? Для чого існуєш? В чому сенс життя?» Ці та інші питання споконвіку турбують людину, а особливо, коли ти підліток. Тож не дивно, що чотирнадцятилітня Софі заінтриговано вступає в письмову перепалку з незнайомцем, коли знаходить у себе на порозі невеличку записку із схожими запитаннями.

Саме таким нехитрим сюжетом приманює нас Юстейн Гордер до своєї книги «Світ Софії». З першого погляду може здатись, що вона розрахована на підліткову аудиторію, але підібравшись поближче, можна побачити короткий екскурс у філософію життя, приправлену нотками магічного реалізму та екзистенціалізму.

Якщо вам не достає відчуття рівноваги у житті та хочеться все ж таки хоча б трохи розібратись в тому, що ж було першим – курка чи яйце, книга Юстейна Гордера «Світ Софії» саме для вас. Приходьте до відділу абонемента нашої бібліотеки (вул. Тургенєвська 83/85) за своєю порцією філософських роздумів.

Чекаємо на вас!

1 коментар:

  1. З задоволенням відвідала ваш сайт.
    Знайшла багато цікавого, порівняла з роботою нашої системи, дещо взяла для впровадження в роботу з карками Домана.
    https://mamabook.com.ua/kartochky-domana-yly-chemu-mozhno-nauchyt-rebenka-za-30-sekund/
    Так тримати, бажаю творчих успіхів і багато гарних, постійних користувачів. Директор ЦБС Ткаченко Н.Г.

    ВідповістиВидалити