вівторок, 14 травня 2013 р.

Ільченко Олесь. Місто з химерами

Ільченко, О. Місто з химерами : [роман] / Олесь Ільченко. - [Київ] : [Грані-Т], [2010]. - 159 с. : іл.
Якщо ви любите наш прекрасний Київ, хай подекуди і спотворений сучасними хаотичними забудовами, якщо не втомлюєтесь дивуватися  та вивчати до найдрібніших рисочок його красу, ця книга для вас.  Про те, що вам неодмінно треба прочитати цю книгу, що увійшла до 5 фіналістів конкурсу «Книга року Бі-бі-сі – 2009» та посіла 1 місце  у номінації «Документалістика» в  рамках конкурсу «Найкраща українська книга - 2010»  від журналу «Кореспондент». 
Книга правдива, бо написана на основі унікальних  архівних матеріалів, і водночас містично-детективна. Знаний київський будівничий Владислав Городецький став леґендою ще за життя. Жоден з більш як сотні чудових київських архітекторів не привертав такої широкої уваги. Цей художній твір про життя зодчого, життя часто більш неймовірне, ніж найсміливіші вигадки. Жив собі Владислав Городецький, успішний, модний і ексцентричний київський архітектор. Траплялися з ним різні пригоди - екзотичні полювання, спілкування з шаманом і віщування долі.
Але найбільшою пригодою виявився його творчий здобуток - в сукупності усіх збудованих ним будинках криється якась небезпечна закономірність. Городецькому починають снитися дивні сни, тому архітектор намагається самотужки розгадати загадку. 
Книга подовгу не затримується на полицях абонементу Публічної бібліотеки імені Лесі Українки м. Києва. Тому поспішайте. Вулиця Тургенєвська 83/85. За умови, якщо ви є зареєстрованим користувачем бібліотеки, можете замовити (зарезервувати) книгу через сайт бібліотеки в розділі "Електронний каталог" 

Немає коментарів:

Дописати коментар