неділя, 3 березня 2013 р.

Шарма Робин. Кто заплачет, когда ты умрешь?

  Шарма, Р. Кто заплачет, когда ты умрешь? : уроки жизни от монаха, который продал свой "Феррари" / Робин Шарма ; [пер. с англ. под ред. И. Старых].- [Москва] : София, 2007. - 252 с.
     Цю книгу раджу тим, хто хоче щось змінити в своєму житті. Очевидні речі найчастіше не є такими в суєті нашого життя. Ця книга змушує зупинитися і задуматись, для чого ми живемо і навіщо. Якщо після прочитання ви знайдете хоча б одну відповідь - значить книга вартувала уваги.
Такі книги треба читати неквапливо, обмірковуючи, повертаючись до деяких фраз, зачитуючи деякі абзаци близьким людям. Ця особлива книга, написана гуру з питань лідерства та автором серії книг "Монах, який продав свій еррарі "" Робіном Шарма. Автор  пропонує прості рішення 101 найскладнішої проблеми, починаючи з маловідомого методу позбавлення від стресу і закінчуючи дієвим засобом, що дозволяє не тільки насолоджуватися подорожжю по житті, але і залишити безцінний спадок своїм нащадкам.
     Книгу можна взяти на абонементі Публічної бібліотеки ім. Лесі Українки (вул. Тургенєвська, 83/85, тел.:  486 01 46)

1 коментар:

  1. Я прочитала цю книгу.., правда, вже давно. Мені дуже сподобалась. Багато висловлювань, фраз, роздумів дуже доречні для нашого сьогодення загалом та й особисто для кожного з нас..

    ВідповістиВидалити